KWO-160

KWO-160

Produkt KWO-160:

Kanał wentylacyjny odciągowy (KWO) – jest to element instalacji systemu wyciągowego filtrowentylacyjnego. KWO przeznaczony do odciągu zanieczyszczeń powietrza (pyły i gazy), które powstają w różnych procesach przemysłowych i które powinny być usunięte.

Opis:

KWO - jest kanał wentylacyjny o przekroju kołowym o długości 3m, który ma w swojej budowie trzy kratki odciągowe z przepustnicami, zaślepkę z jednej strony, a ze strony podłączenia do sieci instalacyjnej – przepustnicę regulacyjną.

Dane techniczne:

Typ Średnica
[mm]
Długość
[mm]
Min/Maks wydatek
[m3/h]
Straty ciśnienia
[Pa]
Masa
[kg]
KWO-160 160 3000 600/900 110 8
  • Materiał – stal ocynkowana

Montaż:

Optymalna wysokość zawieszania - 3-6 m od poziomu posadzki hali. Podłączenie KWO do sieci instalacji wentylacyjnej odbywa się przez trójnik, trójnik siodłowy lub nakładkę siodłową. Dla dokładnego usytuowania KWO może być zastosowany przewód elastyczny.

Rozmieszczenie KWO oraz ich odległości między sobą zależą od obszaru strefy zanieczyszczeń oraz ich koncentracji.Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.