Brak zdjecia

Nawiewnik NP-2180

Produkt Nawiewnik NP2-180:

Nawiewnik przemysłowy NP2-180 przeznaczony dla dostarczania czystego powietrza bezpośrednio do miejsca przebywania ludzi w halach przemysłowych oraz równomierną dystrybucję powietrza według normatywnej prędkości powietrza w strefie pracy.

Opis:

Konstrukcja nawiewnika polega na dwóch perforowanych blachach z właściwym procentem perforacji dla danego wydatku powietrza.

W środku wewnętrznej blachy perforowanej zamontowany specjalny wkład, który w danym przypadku służy dla równomiernego rozłożenia prędkości na całej długości nawiewnika NP2-180.

Dane techniczne:

Typ Nominalny wydatek
[m3/h]
Szerokość
[mm]
Głębokość
[mm]
Wysokość
[mm]
Straty ciśnienia
[Pa]
Waga
[kg]
NP2-180 2000 750 450 800 120 28
  • Wprowadzanie powietrza izotermicznego.
  • Materiał – blacha stalowa perforowana
  • Malowane standardowo na kolor RAL 7047.

Dane techniczne do wkładu do NP2-180:

Typ Średnica
[mm]
Długość
[mm]
Wysokość
[mm]
Klasa wkładu
WK2-180 310 750 EU3

Montaż:

Nawiewnik NP2-180 przeznaczony do posadowienia na podłodze obok ściany albo słupa. W płycie dolnej ma regulowane nóżki dla ustawienia nawiewnika równolegle na podłodze oraz ma elastyczne podłączenie, które pozwala łatwo podłączyć/odłączyć nawiewnik od instalacji nawiewnej oraz wykonuje funkcję przeciwdrganiową.

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.