2018-03-26

Targi Kielce 2018Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko 37 w hali D,
gdzie podczas targów stom TOOL w Kielcach 10 – 12. 04. 2018 r. 
 
będziemy prezentować urządzenia Clean Air Factory z naszej bieżącej oferty :).
czytaj więcej
2017-10-20

Targi Warsaw Industry Week

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 76 w hali F na targach Warsaw INDUSTRY WEEK w Nadarzynie, które odbędą się  w dniach od 14 do 16 listopada 2017.
Na stoisku zaprezentujemy nasze urządzenia, a nasi reprezentanci będą do Państwa dyspozycji.

czytaj więcej
2017-03-30

Filtrowentylacja i oszczędność ogrzewania


Każdy przedsiębiorca może oszczędzać na ogrzewaniu. Jak to zrobić?

Znamy odpowiedź na to pytanie - Kalurator oszczędności na ogrzewaniu przy zastosowaniu filtracji powietrza CleanAir  jest niezawodnym narzędziem do sprawdzenia „czy uda Ci się oszczędzić na ogrzewaniu w kolejnym sezonie grzewczym?” .  
 
czytaj więcej
2017-03-21

Nowy Katalog Clean Air Factory 2017

Wraz z nadejściem wiosny najnowszy katalog naszych produktów już do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem produktów obowiązującym od 21 marca 2017 r.
W katalogu wśród naszej oferty odnajdą Państwo odpowiedzi na zagadnienia takie jak: filtrowentylacja stanowiskowa, filtrowentylacja ogólna, które są bezpośrednio związane z budową odciągów spawalniczych ale również z odpylaniem szlifierni. Zapraszamy Państwa do pobrania najnowszej wersji katalogu z urządzeniami filtrowentylującymi Clean Air Factory.
Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.