2019-02-11
Targi Fluid power Kielce 2019

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 32 w pawilonie F, na targach Fluid Power w Kielcach, które odbędą się w dniach od 26 do 28 marca 2019.
Na naszym stoisku będziemy prezentować między innymi:

  • CleanAir Imbibe, wyjątkowe urządzenie z wbudowaną filtracją wodną, szczególnie przydatną przy filtracji nietypowych pyłów (np. tłustych lub zapalnych)
  • CleanAir Basic, który znajduje zastosowanie w aplikacjach spawania czy szlifowania, ale również tam gdzie inne urządzenia mogą być wykluczone - np. przy filtrowaniu trudnych do przewidzenia frakcji, czy wręcz klejących, lub wilgotnych
  • CleanAir 1000/ 2000, czyli wszechstronne urządzenia filtrowentylacyjne, które znajdują zastosowanie w prawie każdym zakładzie pracy w ciągłym zapotrzebowaniu ze względu na ich wszechstronność
  • GRIND 1000 - nasz najlepszy stół do szlifowania z wbudowanym systemem filtracji
  • GRIND 4000 - jednostka stacjonarna, przeznaczona między innymi do filtracji pyłów z cięcia termicznego (plazma, laser), spawania (również robotów spawalniczych) i innych.
Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.