Numer
katalogowy
Moc silnika
[kW]
Napięcie
[v]
Ciśnienie akustyczne
[dB(A)]
1m
Wydatek maksymalny
[m3/h]
Podciśnienie maksymalne
[Pa]
Masa
[kg]
CAB05501 0,55 230 69 1400 1200 72

Urządzenie filtrowentylacyjne stanowiskowe w wykonaniu wewnętrznym CleanAir Basic produkowane jest jako przejezdne i przeznaczone do odciągania zapylonego powietrza i do jego oczyszczania z pyłów suchych, nieklejących, nieagresywnych chemicznie i niewybuchowych. CleanAir Basic przeznaczony jest do prac warsztatowych.

Zastosowanie – w przemyśle metalurgicznym głównie przy spawaniu, szlifowaniu, w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym i innych przy przesypywaniu materiałów sypkich oraz przy obróbce tworzyw sztucznych.

Głównym elementem filtrującym jest wkład patronowy pojemnościowy w opcji wkład kieszeniowy. Urządzenia wyposażone jest we wkład wstępny siatkowy oraz filtr końcowy z tkaniną filtracyjną impregnowaną węglem aktywnym.

Filtr CleanAir-Basic przystosowany jest do współpracy z jednym stojącym ramieniem odciągowym typu przewodowego Ø160mm o zasięgu 2m.

Maksymalna temperatura przetłaczanego powietrza nie może przekroczyć 50stC.
 
Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.