Numer
katalogowy
Moc silnika
[kW]
Napięcie
[v]
Ciśnienie akustyczne
[dB(A)]
1m
Wydatek maksymalny
[m3/h]
Podciśnienie maksymalne
[Pa]
Masa
[kg]
CA20003 2,2 3x400 74 2700 2450 135

Urządzenie filtrowentylacyjne stanowiskowe w wykonaniu wewnętrznym CleanAir - 2000 produkowane jest jako przejezdne lub wiszące, przeznaczone do odciągania zapylonego powietrza i do jego oczyszczania z pyłów suchych, nieklejących, nieagresywnych chemicznie i niewybuchowych.

Zastosowanie – w przemyśle metalurgicznym głównie przy spawaniu, szlifowaniu, w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym i innych przy przesypywaniu materiałów sypkich oraz przy obróbce tworzyw sztucznych.

Głównym elementem filtrującym jest wkład patronowy oczyszczany automatycznie impulsem sprężonego powietrza . Urządzenia wyposażone jest w dwa wkłady filtrów wstępnych siatkowych oraz filtr końcowy z tkaniną filtracyjną nasyconą węglem aktywnym. W urządzeniu wbudowana jest komora rozprężna spełniająca funkcję „łapacza iskier”.

Filtr CleanAir - 2000 przystosowany jest do współpracy z dwoma stojącymi ramieniami odciągowymi typu przewodowego Ø160mm o zasięgu 3m.
Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.