Numer
katalogowy
Moc silnika
[kW]
Napięcie
[v]
Ciśnienie akustyczne
[dB(A)]
1m
Ciśnienie akustyczne
[dB(A)]
5m
Wymagane ciśnienie
[MPa]
Masa
[kg]
CP00901 0,09 230 70 64 0,6 120

Czyszczarka do patronowych wkładów filtracyjnych znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie układ pneumatycznego oczyszczania wkładów w filtrze jest nieefektywny.

Czyszczarka CleanPatron przeznaczona jest do doczyszczania wkładów patronowych wszędzie tam, gdzie praca filtrów pulsacyjnych odbywa się w trudnych warunkach tzn. gdy występuje duże obciążenie zapylonego powietrza na m2 powierzchni filtracyjnej. Takie zbyt duże obciążenie wkładów filtracyjnych oraz długi okres ich pracy prowadzi do „zasypywania" wkładów filtracyjnych, a systemy strzepywania filtrów nie w pełni są w stanie oczyszczać wkłady.

Urządzenie przeznaczone jest do doczyszczania wkładów filtracyjnych z pyłów suchych, nieklejących, nieagresywnych chemicznie i niewybuchowych. Z urządzenia należy korzystać wewnątrz obiektów.

Czyszczarka CleanPatron jest przeznaczona do dokładnego czyszczenia wkładów patronowych różnych średnic i długości, również różne mocowania wkładów nie są problemem.

Doskonale sprawdza się w malarniach proszkowych, gdzie w przypadku zmiany koloru trzeba zmienić także filtry.

Obsługa urządzenia sprowadza się do zamontowania przeznaczonego do czyszczenia wkładu filtracyjnego w gnieździe czyszczarki, podłączeniu sprężonego powietrza o ciśnieniu 6 bar, oraz odkurzacza do króćca ssącego lub instalacji wyciągowej w celu odbierania energii sprężonego powietrza powstałej w momencie czyszczenia. Na koniec należy podłączyć zasilanie 230V. Od tego momentu urządzenie pracuje bezobsługowo.

Czas czyszczenia wkładów jest uzależniony od procesu, z jakiego pochodzą i wynosi ok. 45 minut, co odpowiada trzem pełnym obrotom czyszczonego wkładu.
Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.