[ FILTROWENTYLACJA ]

CleanAir - komfort pracy ludzi i maszyn

filtrowentylacja odpylanie CleanAir siedziba

Firma CleanAir od ponad 20 lat produkuje i wdraża przemysłowe urządzenia oraz systemy do odpylania i filtrowentylacji. Proponujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, które pomogą podnieść wydajność i komfort pracy w Państwa firmie oraz zapewnią utrzymanie wysokich standardów na stanowiskach pracy ludzi i maszyn.

Urządzenia CleanAir znajdują u Państwa zastosowanie przy odciągu zanieczyszczeń ze stołów do cięcia mechanicznego i termicznego (plazmą, laserem), stanowiskowej ochronie miejsc pracy podczas spawania, szlifowania, polerowania lub przy obróbce tworzyw sztucznych. Oferujemy również systemy wentylacji ogólnej. Doskonałym rozwiązaniem filtrowentylacyjnym do dużych hal produkcyjnych jest opracowany przez naszą firmę system wentylacji przemysłowej typu „push-pull”. Jest to rozwiązanie pracujące w obiegu zamkniętym, które oprócz wysokiej wydajności filtrowentylacyjnej przynosi również korzyści w postaci oszczędności ciepła.

CleanAir to profesjonalna kadra inżynierska, dzięki której zadania w zakresie projektowania i wykonania urządzeń realizowane są na najwyższym poziomie. Innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście przy budowie systemów filtrowentylacyjnych, wyspecjalizowanych wyciągów spawalniczych oraz odciągów ze stołów do cięcia plazmą i laserem, stawia nas w gronie liderów branży. Urządzenia konstruujemy z uwzględnieniem spostrzeżeń i uwag naszych Klientów. Wysokiej klasy materiały i podzespoły używane do ich produkcji gwarantują wieloletnią i bezawaryjną pracę. Dużą oszczędnością są także wyraźnie niższe koszty eksploatacji bieżącej. Wyposażenie naszych urządzeń w najwyższej klasy wkłady filtracyjne (zatrzymujące pył ze skutecznością 99,9%) oraz jakość, niezawodność i powtarzalność produkcji CleanAir zapewnią komfort pracy ludzi i maszyn w Państwa firmie. Zapraszamy do współpracy.

Komfort pracy ludzi i maszyn

Nasza misja
filtrowentylacja odpylanie misja

Rzetelność i uczciwość

Nasze wartości
filtrowentylacja odpylanie wartości

Ponad 20 lat produkcji i wdrożeń

Nasze doświadczenie
filtrowentylacja odpylanie DOSWIADCZENIE
CleanAir

Nasze urządzenia zdobyły uznanie w kraju i za granicą

filtrowentylacja odpylanie Europa
  • filtrowentylacyjne urządzenia stacjonarne
  • urządzenia mobilne i stanowiskowe
  • stoły szlifierskie GRIND
  • wentylatory
  • ramiona odciągowe

Nasi Partnerzy: